Жест доброї волі
main
kryvec
У центрі Львова, на розі Франка та Левицького спостерігав сцену. Сліпий стояв із тростиною на перехресті й не знав куди йому поткнутися. Якийсь чоловік підійшов і почав розказувати де яка вулиця, активно жестикулюючи руками. Мовляв, туди зупинка, а туди - банк.

Знову
true
kryvec
У житті кожного жежешника і жежешниці рано чи пізно наступає момент, коли лайвджорнал закидається у смітник пріоритетів.
І мене не оминув. Нічого було написати. Тобто думки були, але такі, що краще не треба.
Зі мною увесь час щось та й трапляється. Хороше чи погане - це вже інше питання. Але щось постійно. А що саме, писатиму сюди.
За час моєї жж-відсутності сталося багато. Для початку, вже 11 днів та 4 години як переїхав з Сум. Тепер живу у Львові.

(no subject)
true
kryvec


бігун
true
kryvec
киїів-град. залізничний вокзал. вихід з переходу між вокзалами. ескалатор. хлопака років 14 з сумкою, до якої він вмістився би й сам. розбігається і біжить вгору по ескалатору, котрий щосили крутить сходи донизу. юний бігун поволі просувається вгору. вже подолано з 15 метрів не легкого маршруту. лишається зо два метри. бабах. упав хлопчик, а на нього сумка. чорна сумка, у котру з легкістю він би умістився. знесилений хлопчина зїжджає донизу. підводиться, підіймає важку сумку, до якої він за необхідності умістився б  і піднімається сходами до омріяного виходу.

мораль. нєхуй братися, коли не можеш осилити.

Веснянка
true
kryvec
клацай сюдиCollapse )

mantra
true
kryvec
усе тут...Collapse )

Ну що ж вам сказати
true
kryvec


Гімн епохи
true
kryvec
підучіть, провсяк.


& & &
true
kryvec
- Джаст ґів мі е факін ченс!!!, - кричала Жанна у розпачі.
А він! А що він? Помре собі покидьком.
Все.


grainedit.com/wp-content/uploads/2010/01/sheesh.jpg

Бдю!
true
kryvec
Сьогодні у маршрутці була така сюжетина.

Хопець намба ван (розмова мобільним телефоном).
"Лапусічка моя [усе населення маршрутки зиркає на цього закоханого]. Ти виходила на вуличку? Не упала? бо там злизеченько..." [та інші уті-путі] Хвилин з 10 у таких інтонаціях. Вийшов на зупинці. Зайшов інший.
Хлопець намба туу (дзвонить телефон)
"Шоооо сукааа!!?? Та ти, ти  просто заїбала мене. Розходимось. Усе, я сказав..." [і далі за текстом]

p.s. хлопець з кодовою назвою намба туу сів на теж місце, що й попередній. Дивна енергетика на тому місці, у тій маршрутці, та що там вже, і маршруті.

p.p.s. якщо вже вони "за одне", цікаво, якби зайшов третій, сів би на це тепле місце під вікном, поздвонив би до своєї дівчини, промовляючи "Шооо лапусічка!!!?? Сука ти виходила на вуличку? Там злизеченько, розходимось!!!!"

nerdcore.de/wp/wp-content/uploads/2010/01/mariel_clayton_barbie_7.jpg

?

Log in

No account? Create an account